MİKRO RUN!

MİKRO RUN!

Mikro Run ile Neler Yapabilirsiniz?

  • Toptan ve perakende satışlarınızı ve müşterilerinizi kayıt altına alabilirsiniz. İrsaliye ve faturalarınızı ister kağıt ister dijital olarak kesebilirsiniz.

    Stoklarınızın envanterini miktar ve tutar olarak aynı anda görerek maliyet ve satış sonrası kârlılığınızı da yönetebilirsiniz.

  • Banka hesaplarınızı, çek, senet işlemlerinizi ve kasadaki nakitlerinizi başka yazılımlara ya da dosyalara ihtiyaç duymadan kayıt altına alır, şirketinizin gelecekteki finansal durumunu kolaylıkla görebilirsiniz.
  • Gelir ve giderlerinizi, tahsilat ve ödemelerinizi tek bir program üzerinden hızlı ve kolay şekilde takip edebilirsiniz.
  • E-Fatura Yönetimi, E-Arşiv Yönetimi, E-İrsaliye Yönetimi, E-Serbest Meslek Yönetimi gibi e-dönüşüm çözümleri Mikro Run'ın ana paketinin içinde kullanımınıza hazır olarak gelir. Ek bir pakete ihtiyaç duymadan kolayca e-Fatura kesebilir; e-Arşiv fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzlarınızı başka hiçbir yazılım veya entegrasyona ihtiyaç duymadan zahmetsizce düzenleyebilirsiniz..                                                                                                                                         

                                                                 

  •